Kallithea 0.3 - en to pl translation catalogue (563 entries)

en: There are no changesets yet
pl: Brak zestawienia zmian

en: None
pl: Brak

en: (closed)
pl: (zamknięty)

en: Show whitespace
pl: pokazuj spacje

en: Ignore whitespace
pl: Ignoruj pokazywanie spacji

en: The request could not be understood by the server due to malformed syntax.
pl: Wniosek nie może być rozumiany przez serwer z powodu zniekształconej składni.

en: Unauthorized access to resource
pl: Nieautoryzowany dostęp do zasobów

en: You don't have permission to view this page
pl: Nie masz uprawnień do przeglądania tej strony

en: The resource could not be found
pl: Zasób nie został znaleziony

en: The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
pl: Serwer napotkał niespodziewany warunek, który uniemożliwia jej spełnienie żądania.

en: %s committed on %s
pl: %s zakomitowal w %s

en: Changeset was too big and was cut off...
pl: Lista zmian była zbyt duża i została ucięta...

en: %s %s feed
pl: %s %s zasilać

en: Changes on %s repository
pl: Zmiany w %s repozytorium

en: Click here to add new file
pl: Kliknij tutaj, by dodać nowy plik

en: This repository has been locked by %s on %s
pl: Repozytorium zostało zablokowane przez %s na %s

en: Error occurred during commit
pl: Wystąpił błąd w trakcie zatwierdzania

en: Edited file %s via Kallithea
pl: Edytowanie %s w Kallithea

en: No changes
pl: Bez zmian

en: Successfully committed to %s
pl: Committ wykonany do %s

en: Added file via Kallithea
pl: Dodano %s poprzez Kallithea

en: No content
pl: Brak treści

en: No filename
pl: Brak nazwy pliku

en: Location must be relative path and must not contain .. in path
pl: Lokalizacja musi być ścieżką względną i nie może zawierać .. ścieżki

en: Downloads disabled
pl: Pobieranie wyłączone

en: Unknown revision %s
pl: Nieznana wersja %s

en: Empty repository
pl: Puste repozytorium

en: Unknown archive type
pl: Nieznany typ archiwum

en: Changesets
pl: Różnice

en: Branches
pl: Gałęzie

en: Tags
pl: Etykiety

en: An error occurred during repository forking %s
pl: Wystąpił błąd podczas rozgałęzienia %s repozytorium

en: Repositories
pl: Repozytoria

en: Branch
pl: gałąź

en: Closed Branches
pl: Zamknięte Gałęzie

en: Public Journal
pl: Dziennik Publiczny

en: Journal
pl: Dziennik

en: You have successfully registered with %s
pl: Udało Ci się zarejestrować w %s

en: %s (closed)
pl: %s (zamknięty)

en: Changeset
pl: Grupy zmian

en: Special
pl: Specjalne

en: Peer branches
pl: gałęzie

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Error occurred while creating pull request
pl: Wystąpił błąd podczas prośby o połączenie gałęzi

en: Successfully opened new pull request
pl: Prośba o wykonanie połączenia gałęzi została wykonana prawidłowo

en: No description
pl: Brak opisu

en: Successfully deleted pull request
pl: Prośba o skasowanie połączenia gałęzi została wykonana prawidłowo

en: Invalid search query. Try quoting it.
pl: Nieprawidłowe zapytania. Spróbuj zacytować go.

en: An error occurred during search operation.
pl: Wystąpił błąd podczas operacji wyszukiwania.

en: Statistics are disabled for this repository
pl: Statystyki są wyłączone dla tego repozytorium

en: Auth settings updated successfully
pl: Ustawienia autentykacji poprawnie zaktualizowane

en: error occurred during update of auth settings
pl: wystapił błąd podczas uaktualniania ustawień autentykacji

en: Default settings updated successfully
pl: Domyślne ustawienia zostały pomyślnie zaktualizowane

en: Error occurred during update of defaults
pl: wystąpił błąd podczas aktualizacji wartości domyślnych

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: Lifetime
pl: Czas życia

en: Error occurred during gist creation
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia git

en: Deleted gist %s
pl: Usuń gist %s

en: You can't edit this user since it's crucial for entire application
pl: Nie możesz edytować tego użytkownika ponieważ jest kluczowy dla całej aplikacji

en: Your account was updated successfully
pl: Twoje konto zostało pomyślnie zaktualizowane

en: Error occurred during update of user %s
pl: wystąpił błąd podczas aktualizacji użytkownika %s

en: Added email %s to user
pl: Dodano e-mail %s do użytkownika

en: An error occurred during email saving
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania e-maila

en: Removed email from user
pl: Usunięto e-mail użytkownikowi

en: Read
pl: Odczyt

en: Write
pl: Zapis

en: Admin
pl: Administracja

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Allowed with manual account activation
pl: Dozwolona z ręczną aktywacją konta

en: Allowed with automatic account activation
pl: Dozwolona z automatyczną aktywacją konta

en: Manual activation of external account
pl: Ręczna aktywacja nowego konta

en: Automatic activation of external account
pl: Automatyczna aktywacja nowego konta

en: Enabled
pl: Włączone

en: Global permissions updated successfully
pl: Globalne uprawnienia zaktualizowane poprawnie

en: Error occurred during update of permissions
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji uprawnień

en: Error occurred during creation of repository group %s
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia grupy repo %s

en: Created repository group %s
pl: Utworzono grupę repo %s

en: Updated repository group %s
pl: Zaktualizowano grupę repo %s

en: Error occurred during update of repository group %s
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji grupy repo %s

en: This group contains %s repositories and cannot be deleted
pl: Ta grupa zawiera %s repozytorium i nie może być usunięta

en: This group contains %s subgroups and cannot be deleted
pl: Ta grupa zawiera %s repozytorium i nie może być usunięta

en: Removed repository group %s
pl: Usunięto grupę repo %s

en: Error occurred during deletion of repository group %s
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania z repozytorium grupy %s

en: Cannot revoke permission for yourself as admin
pl: Nie można cofnąć zezwolenia dla admina jako admin

en: Repository group permissions updated
pl: Aktualizacja uprawnień grup repozytorium

en: An error occurred during revoking of permission
pl: Wystąpił błąd podczas cofania zezwolenia

en: Error creating repository %s
pl: utworzone repozytorium %s

en: Created repository %s from %s
pl: utworzone repozytorium %s z %s

en: Forked repository %s as %s
pl: Gałęzi %s w repozytorium %s

en: Created repository %s
pl: Utworzone repozytorium %s

en: Repository %s updated successfully
pl: Repozytorium %s zostało pomyślnie zaktualizowane

en: Error occurred during update of repository %s
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji repozytorium %s

en: Detached %s forks
pl: Oderwane rozgałęzienie %s

en: Deleted %s forks
pl: Usunięte repozytorium %s

en: Deleted repository %s
pl: Usunięte repozytorium %s

en: An error occurred during deletion of %s
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania %s

en: Repository permissions updated
pl: Uprawnienia repozytorium zostały zaktualizowane

en: An error occurred during removal of field
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania e-maila

en: -- Not a fork --
pl: -- Brak rozgalezienia --

en: Updated repository visibility in public journal
pl: Zaktualizowano widoczność stron w publicznym dzienniku

en: An error occurred during setting this repository in public journal
pl: Wystąpił błąd podczas ustawiania tego repozytorium w dzienniku publicznym

en: Nothing
pl: Brak

en: Marked repository %s as fork of %s
pl: Oznaczono %s repo jako rozwidlenie %s

en: An error occurred during this operation
pl: Wystąpił błąd podczas tej operacji

en: An error occurred during unlocking
pl: Wystąpił błąd podczas odblokowywania

en: Cache invalidation successful
pl: Cache wyczyszczony poprawnie

en: An error occurred during cache invalidation
pl: Wystąpił błąd podczas unieważniania cache

en: Pulled from remote location
pl: Pobieranie z lokalizacji zdalnej

en: An error occurred during pull from remote location
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania z lokalizacji zdalnej

en: An error occurred during deletion of repository stats
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania z repozytorium statystyk

en: Updated VCS settings
pl: Aktualizacja ustawień VCS

en: Error occurred while updating application settings
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji ustawień aplikacji

en: Repositories successfully rescanned. Added: %s. Removed: %s.
pl: Repozytoria z powodzeniem zostały ponownie zeskanowane dodano: %s, usunięto: %s.

en: Updated application settings
pl: Aktualizacja ustawień aplikacji

en: Updated visualisation settings
pl: Aktualizacja ustawień wizualizacji

en: Error occurred during updating visualisation settings
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji ustawień wizualizacji

en: Please enter email address
pl: Proszę podać adres email

en: Added new hook
pl: Dodano nowy hook

en: Updated hooks
pl: Aktualizacja hooku

en: Error occurred during hook creation
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia hooku

en: Whoosh reindex task scheduled
pl: Zadanie ponownej indeksacji whoosh zostało zaplanowane

en: Created user group %s
pl: Utworzono grupę użytkowników %s

en: Error occurred during creation of user group %s
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia grupy użytkowników %s

en: Updated user group %s
pl: Zaktualizowano grupę użytkowników %s

en: Error occurred during update of user group %s
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji grupy użytkowników %s

en: Successfully deleted user group
pl: Grupa użytkowników została usunięta z powodzeniem

en: An error occurred during deletion of user group
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania grupy użytkowników

en: Target group cannot be the same
pl: Grupa docelowa nie może być taka sama

en: User group permissions updated
pl: Aktualizacja uprawnień grupy użytkowników

en: Updated permissions
pl: Aktualizacja uprawnień

en: An error occurred during permissions saving
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania uprawnień

en: Created user %s
pl: Utworzono użytkownika %s

en: Error occurred during creation of user %s
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika %s

en: User updated successfully
pl: Użytkownik został zaktualizowany

en: Successfully deleted user
pl: Użytkownik został usunięty

en: An error occurred during deletion of user
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania użytkownika

en: Added IP address %s to user whitelist
pl: Dodano ip %s do listy dozwolonych adresów użytkownia

en: An error occurred while adding IP address
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania e-maila

en: Removed IP address from user whitelist
pl: Usunięto adres ip z listy dozwolonych adresów dla użytkownika

en: You need to be a registered user to perform this action
pl: Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, żeby wykonać to działanie

en: You need to be signed in to view this page
pl: Musisz być zalogowany, żeby oglądać stronę

en: Binary file
pl: Plik binarny

en: Changeset was too big and was cut off, use diff menu to display this diff
pl: Lista zmian była zbyt duża i została obcięta, użyj menu porównań żeby wyświetlić różnice

en: No changes detected
pl: Nie wykryto zmian

en: Deleted branch: %s
pl: Usunięta gałąź: %s

en: Created tag: %s
pl: Utworzony tag: %s

en: Show all combined changesets %s->%s
pl: Pokaż wszystkie zestawienia zmian changesets %s->%s

en: and
pl: i

en: %s more
pl: %s więcej

en: revisions
pl: rewizja

en: [deleted] repository
pl: [usunięte] repozytorium

en: [created] repository
pl: [utworzone] repozytorium

en: [created] repository as fork
pl: [utworzone] repozytorium jako rozgałęzienie

en: [forked] repository
pl: [rozgałęzione] repozytorium

en: [updated] repository
pl: [zaktualizowane] repozytorium

en: [downloaded] archive from repository
pl: [pobierz] archiwum z repozytorium

en: [delete] repository
pl: [skasowane] repozytorium

en: [created] user
pl: [utworzony] użytkownik

en: [updated] user
pl: [zaktualizowany] użytkownik

en: [created] user group
pl: [utworzona] grupa użytkowników

en: [updated] user group
pl: [zaktualizowana] grupa użytkowników

en: [commented] on revision in repository
pl: [komentarz] do zmiany w repozytorium

en: [commented] on pull request for
pl: [komentarz] wniosek o połączenie gałęzi

en: [closed] pull request for
pl: [zamknięty] wniosek o połączenie gałęzi

en: [pushed] into
pl: [wysłane zmiany] w

en: [committed via Kallithea] into repository
pl: [synchronizacja przez Kallithea] z repozytorium

en: [pulled from remote] into repository
pl: [pobieranie z zdalnego] do repozytorium

en: [pulled] from
pl: [pobrano]

en: [started following] repository
pl: [start następnego] repozytorium

en: [stopped following] repository
pl: [zatrzymany po] repozytorium

en:  and %s more
pl:  i %s więcej

en: No files
pl: Brak plików

en: new file
pl: nowy plik

en: mod
pl: modyfikuj

en: del
pl: kasuj

en: rename
pl: zmień nazwę

en: %s repository is not mapped to db perhaps it was created or renamed from the filesystem please run the application again in order to rescan repositories
pl: %s repozytorium nie jest mapowane do db może zostało utworzone lub zmienione z systemie plików proszę uruchomić aplikację ponownie, aby ponownie przeskanować repozytoria

en: %d year | %d years
pl[0]: %d rok
pl[1]: %d lata
pl[2]: %d lat

en: %d month | %d months
pl[0]: %d miesiąc
pl[1]: %d miesięcy
pl[2]: %d miesięcy

en: %d day | %d days
pl[0]: %d dzień
pl[1]: %d dni
pl[2]: %d dni

en: %d hour | %d hours
pl[0]: %d godzina
pl[1]: %d godziny
pl[2]: %d godzin

en: %d minute | %d minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minuty
pl[2]: %d minut

en: %d second | %d seconds
pl[0]: %d sekunda
pl[1]: %d sekund
pl[2]: %d sekund

en: in %s
pl: w %s

en: %s ago
pl: %s temu

en: in %s and %s
pl: w %s i %s

en: %s and %s ago
pl: %s i %s temu

en: just now
pl: przed chwilą

en: on line %s
pl: widziany %s

en: [Mention]
pl: [Wymieniony]

en: top level
pl: najwyższy poziom

en: Kallithea Administrator
pl: Administrator Repo

en: Registration disabled
pl: Rejestracja wyłączona

en: Approved
pl: Zaakceptowano

en: Please enter a login
pl: Wpisz login

en: Enter a value %(min)i characters long or more
pl: Wprowadź wartość %(min)i znaków lub więcej

en: Please enter a password
pl: Wpisz hasło

en: Enter %(min)i characters or more
pl: Wpisz %(min)i lub więcej znaków

en: latest tip
pl: ostatni tip

en: New user registration
pl: nowy użytkownik się zarejestrował

en: Password reset link
pl: łącze resetowania hasła

en: Value cannot be an empty list
pl: Wartość listy nie może być pusta

en: Username "%(username)s" already exists
pl: Użytkownik "%(username)s" już istnieje

en: Username %(username)s is not valid
pl: Nazwa użytkownika %(username)s jest nieprawidłowa

en: Invalid user group name
pl: Niewłaściwa nazwa grupy

en: User group "%(usergroup)s" already exists
pl: Nazwa grupy "%(usergroup)s" już istnieje

en: user group name may only contain alphanumeric characters underscores, periods or dashes and must begin with alphanumeric character
pl: nazwa grupy może zawierać tylko znaki alfanumeryczne, podkreślenia, kropki lub myślniki i musi zaczynać się znakiem alfanumerycznym

en: Cannot assign this group as parent
pl: Nie można przypisać do tej grupy jako rodzic

en: Group "%(group_name)s" already exists
pl: Nazwa grupy "%(group_name)s" już istnieje

en: Repository with name "%(group_name)s" already exists
pl: Repozytorium o nazwie "%(group_name)s" już istnieje

en: Invalid characters (non-ascii) in password
pl: Nieprawidłowe znaki (nie-ascii) w haśle

en: Passwords do not match
pl: Hasła różnią się

en: Token mismatch
pl: Niezgodność tokenu

en: Repository named %(repo)s already exists
pl: Repozytorium o nazwie %(repo)s już istnieje

en: Repository "%(repo)s" already exists in group "%(group)s"
pl: Repozytorium  "%(repo)s" już istnieje w grupie "%(group)s"

en: Repository group with name "%(repo)s" already exists
pl: Grupa repozytoriów z nazwą "%(repo)s" już istnieje

en: Fork has to be the same type as parent
pl: Fork musi być tego samego typu, jak rodzic

en: You don't have permissions to create repository in this group
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia repozytorium w tej grupie

en: no permission to create repository in root location
pl: nie masz uprawnień do tworzenia repozytorium w tej grupie

en: You don't have permissions to create a group in this location
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia repozytorium w tej grupie

en: This username or user group name is not valid
pl: Ta nazwa użytkownika lub grupy użytkowników nie jest prawidłowa

en: This is not a valid path
pl: To nie jest prawidłowa ścieżka

en: The LDAP Login attribute of the CN must be specified - this is the name of the attribute that is equivalent to "username"
pl: Atrybut logowania CN do LDAP należy określić, jest to nazwa atrybutu, który jest odpowiednikiem  "username"

en: Please enter a valid IPv4 or IPv6 address
pl: Proszę podać poprawny adres IPv4 lub IPv6

en: The network size (bits) must be within the range of 0-32 (not %(bits)r)
pl: Rozmiar sieci (bits) może mieścić się w zakresie od 0-32 (nie %(bits)r)

en: Key name can only consist of letters, underscore, dash or numbers
pl: Klucz nazwy może składać się tylko z liter, podkreślenia, myślnika lub numerów

en: Filename cannot be inside a directory
pl: Nazwa pliku nie może znajdować się w katalogu

en: Add Repository
pl: Dodaj Repozytorium

en: Add Repository Group
pl: Dodaj Grupę Repozytoriów

en: You have admin right to this group, and can edit it
pl: Jako administrator uprawnienia tej grupy, i możesz je edytować

en: Edit Repository Group
pl: Edytuj Grupę Repozytoriów

en: Repository
pl: Repozytorium

en: Description
pl: Opis

en: Last Change
pl: Ostatnia akytwność

en: Tip
pl: Ostatnia zmiana

en: Owner
pl: Właściciel

en: Log In
pl: Zaloguj się

en: Log In to %s
pl: Zaloguj się do %s

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Forgot your password ?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: Don't have an account ?
pl: Nie masz konta?

en: Sign In
pl: Zaloguj się

en: Password Reset
pl: Łącze resetowania hasła

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Sign Up
pl: Zarejestruj się

en: Re-enter password
pl: Ponownie wprowadź hasło

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Email
pl: E-mail

en: journal filter...
pl: szybkie wyszukiwanie...

en: Action
pl: Działanie

en: Date
pl: Data

en: From IP
pl: Z IP

en: No actions yet
pl: Brak akcji

en: Authentication Settings
pl: Ustawienia Autentykacji

en: Authentication
pl: Autentykacja

en: Authentication Plugins
pl: Wtyczki Autentykacji

en: Enabled Plugins
pl: Włączone Wtyczki

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Save
pl: Zapisz

en: Type
pl: Typ

en: Private repository
pl: Prywatne repozytorium

en: Private repositories are only visible to people explicitly added as collaborators.
pl: Prywatne repozytoria są widoczne tylko dla osób bezpośrednio dodanych jako współpracownicy.

en: Enable statistics
pl: Włącz statystyki

en: Enable statistics window on summary page.
pl: Włącz okno statystyk na stronie podsumowania.

en: Enable downloads
pl: Włącz pobieranie

en: Enable download menu on summary page.
pl: Włącz menu pobierania na stronie podsumowania.

en: Enable locking
pl: Włącz blokowanie

en: Enable lock-by-pulling on repository.
pl: Włącz blokowanie pobierania w repozytorium.

en: Edit Gist
pl: Edytuj Gist

en: Gist description ...
pl: Opis Gist ...

en: Gist lifetime
pl: Trwałość Gist

en: Expires
pl: Wygasa

en: Update Gist
pl: Zaktualizuj Gist

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Public Gists
pl: Publiczne Gists

en: Create New Gist
pl: Utwórz Nowy Gist

en: Created
pl: Utworzono

en: There are no gists yet
pl: Nie ma jeszcze żadnych gists

en: New Gist
pl: Nowy Gist

en: Create Private Gist
pl: Utwórz Prywatny Gist

en: Create Public Gist
pl: Utwórz Publiczny Gist

en: Reset
pl: Zresetuj

en: URL
pl: Adres URL

en: Public Gist
pl: Publiczny Gist

en: Private Gist
pl: Prywatny Gist

en: Delete
pl: Usuń

en: Confirm to delete this Gist
pl: Potwierdź aby usunąć ten Gist

en: Edit
pl: Edycja

en: created
pl: utworzono

en: Show as raw
pl: wyświetl jako raw

en: My Account
pl: Moje konto

en: Profile
pl: Profil

en: Add
pl: Dodaj

en: Primary
pl: Główny

en: Confirm to delete this email: %s
pl: Potwierdź, aby usunąć ten e-mail: %s

en: New email address
pl: Nowy adres e-mail

en: New password
pl: Nowe hasło

en: Avatars are disabled
pl: Avatary są wyłączone

en: Name
pl: Nazwa

en: Global
pl: Globalne

en: Anonymous access
pl: Dostęp anonimowy

en: All default permissions on each repository will be reset to chosen permission, note that all custom default permission on repositories will be lost
pl: Wszystkie uprawnienia domyślne każdego repozytorium zostaną przywrócone. Wybrane uprawnienie zostaną skasowane. Pamiętaj, że wszystkie niestandardowe uprawnienia w repozytoriach zostaną utracone

en: Repository group
pl: Repozytorium grupy

en: All default permissions on each repository group will be reset to chosen permission, note that all custom default permission on repository groups will be lost
pl: Wszystkie uprawnienia domyślne każdego repozytorium zostaną przywrócone. Wybrane uprawnienie zostaną skasowane. Pamiętaj, że wszystkie niestandardowe uprawnienia w repozytoriach zostaną utracone

en: User group
pl: Grupa użytkownika

en: User group creation
pl: Tworzenie grupy użytkowników

en: Repository forking
pl: Rozwidlanie repozytorium

en: Registration
pl: Rejestracja

en: External auth account activation
pl: Autoryzacja aktywacji zewnętrznego konta

en: New IP address
pl: Nowy adres ip

en: Repository Groups
pl: Grupy Repozytoriów

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Group parent
pl: Rodzic gropy

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Repository Group: %s
pl: Grupa Repozytoriów: %s

en: Total repositories
pl: Ogólna liczba repozytoriów

en: Created on
pl: Utworzono

en: Confirm to delete this group: %s with %s repository | Confirm to delete this group: %s with %s repositories
pl[0]: Potwierdź żeby usunąć grupę %s wraz z %s repozytorium
pl[1]: Potwierdź żeby usunąć grupę %s wraz z %s repozytoriami
pl[2]: Potwierdź żeby usunąć grupę %s wraz z %s repozytoriami

en: Delete this repository group
pl: Usuń ta grupę repozytoriów

en: Add new
pl: Dodaj nowe

en: Both
pl: Oba

en: Enable lock-by-pulling on group. This option will be applied to all other groups and repositories inside
pl: Włącz blokowanie pobierania przez grupy. Opcja ta będzie stosowana do wszystkich innych grup i repozytoriów wewnątrz

en: Keep it short and to the point. Use a README file for longer descriptions.
pl: Powinna być krótka i na temat. Użyj pliku README dla dłuższych opisów.

en: Optionally select a group to put this repository into.
pl: Opcjonalnie wybierz grupę do wprowadzenia tego repozytorium.

en: Type of repository to create.
pl: Rodzaj repozytorium do stworzenia.

en: Landing revision
pl: Docelowa rewizja

en: Remote
pl: Zdalnie

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Set
pl: Ustaw

en: Remove from public journal
pl: Usuń z dziennika publicznego

en: Repository is not locked
pl: Repozytorium nie jest zablokowane

en: Confirm to delete this repository: %s
pl: Potwierdź usunięcie repozytorium: %s

en: Detach forks
pl: Ustaw jako rozwidlenie

en: Delete forks
pl: Usuń rozwidlenie

en: Prefix
pl: Prefiks

en: Key
pl: Klucz

en: Active
pl: Aktywny

en: Confirm to delete this field: %s
pl: Potwierdź, aby usunąć to pole: %s

en: New field key
pl: Nowe pole klucza

en: New field label
pl: Nowa etykieta pola

en: Enter short label
pl: Wpisz krótką etykietę

en: New field description
pl: Nowy opis pola

en: Enter description of a field
pl: Wprowadź opis pola

en: Default revision for files page, downloads, whoosh and readme
pl: Wersja domyślna dla plików stronicowania, pobierania plików, readme

en: Change owner of this repository.
pl: Zmiana właściciela tego repozytorium.

en: Hooks
pl: Aktualizacja

en: Send
pl: Wyślij

en: Site branding
pl: Nazwa strony

en: HTTP authentication realm
pl: Sfera uwierzytelniania HTTP

en: Failed to remove hook
pl: Nie udało się usunąć hooka

en: Invalidate cache for all repositories
pl: Unieważnia cache dla wszystkich repozytoriów

en: Index build option
pl: Opcja odbudowy indeksowania

en: Build from scratch
pl: Buduj od podstaw

en: Reindex
pl: Indeksuj ponownie

en: Show repository size after push
pl: Pokaż rozmiar repozytorium po wysłaniu zmian

en: Log user push commands
pl: Logi poleceń wysłania zmian użytkowników

en: Log user pull commands
pl: Logi poleceń połączenia gałęzi użytkowników

en: Update repository after push (hg update)
pl: Aktualizacja repozytorium po wysłaniu zmian (aktualizacja hg)

en: Enable largefiles extension
pl: Rozszerzenia dużych pliów

en: Enable hgsubversion extension
pl: Rozszerzenia hgsubversion

en: Click to unlock. You must restart Kallithea in order to make this setting take effect.
pl: Kliknij, aby odblokować. Musisz ponownie uruchomić Kallithea żeby wprowadzić to ustawienie w życie.

en: General
pl: Główne

en: Use repository extra fields
pl: Używaj w repozytorium dodatkowych pól

en: Allows storing additional customized fields per repository.
pl: Umożliwia przechowywanie dodatkowych niestandardowych pól w repozytorium.

en: Show Kallithea version
pl: Pokaż wersję Kallithea

en: Icons
pl: Ikony

en: Show public repository icon on repositories
pl: Pokazuj w publicznym repo ikonę w repozytoriach

en: Show private repository icon on repositories
pl: Pokazuj w prywatnym repo ikonę w repozytoriach

en: Add user group
pl: Dodaj grupę użytkowników

en: Members
pl: Użytkownik

en: Confirm to delete this user group: %s
pl: Potwierdź usunięcie grupy użytkowników: %s

en: No members yet
pl: Nie ma jeszcze żadnego użytkownika

en: Chosen group members
pl: Wybrane grupy użytkowników

en: Available members
pl: Dostępni użytkownicy

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Password confirmation
pl: Potwierdzenie hasła

en: Confirm to delete this user: %s
pl: Potwierdź usunięcie tego użytkownika: %s

en: New password confirmation
pl: Potwierdzenie nowego hasła

en: Server instance: %s
pl: Wystąpienia serwera: %s

en: Mercurial repository
pl: Repozytorium mercurial

en: Git repository
pl: Repozytorium git

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Changelog
pl: Dziennik zmian

en: Files
pl: Pliki

en: Show Pull Requests for %s
pl: Pokaż Prośby Pobrania %s

en: Pull Requests
pl: Połączone gałęzie

en: Options
pl: Opcje

en: Compare
pl: Porównaj

en: Search
pl: Szukaj

en: Unlock
pl: Odblokowany

en: Lock
pl: zablokowane

en: Follow
pl: Obserwuj

en: Unfollow
pl: Nie obserwuj

en: Fork
pl: Gałąź

en: Create Pull Request
pl: Stwórz nowe żądanie połączenia gałęzi

en: Switch To
pl: Przełącz do

en: Show recent activity
pl: Pokaż ostatnią aktywność

en: Public journal
pl: Dziennik publiczny

en: Show public gists
pl: Wyświetl publiczne gists

en: Search in repositories
pl: Szukaj we wszystkich repozytoriach

en: Log Out
pl: Wyloguj się

en: Create repositories
pl: Utwórz repozytorium

en: Select this option to allow repository creation for this user
pl: Wybierz tę opcję, aby umożliwić stworzenie repozytorium dla tego użytkownika

en: Create user groups
pl: Tworzenie grup użytkowników

en: Select this option to allow user group creation for this user
pl: Wybierz tę opcję, aby umożliwić utworzenie grupy użytkowników dla tego użytkownika

en: Fork repositories
pl: Rozwidlenie repozytorium

en: Select this option to allow repository forking for this user
pl: Wybierz tę opcję, aby umożliwić rozwidlania repozytorium dla tego użytkownika

en: Show
pl: Wyświetl

en: No permissions defined yet
pl: Nie ma jeszcze ustawionych uprawnień

en: Permission
pl: Uprawnienia

en: Edit Permission
pl: Edycja Uprawnień

en: Stop following this repository
pl: Zakończyć obserwację tego repozytorium

en: Start following this repository
pl: Zacznij obserwację tego repozytorium

en: Group
pl: Grupa

en: Loading ...
pl: Ładuję...

en: loading ...
pl: ładuję ...

en: Search truncated
pl: Szukaj obcięte

en: No matching files
pl: Nie ma plików pasujących

en: Failed to revoke permission
pl: Nie udało się cofnąć uprawnienia

en: Select changeset
pl: Wybrane zmiany

en: Click to sort ascending
pl: Kliknij, aby posortować rosnąco

en: Click to sort descending
pl: Kliknij, aby posortować malejąco

en: No records found.
pl: Nie znaleziono rekordów.

en: Data error.
pl: Błąd danych.

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: %s Changelog
pl: %s Dziennik zmian

en: showing %d out of %d revision | showing %d out of %d revisions
pl[0]: pokazano %d z  %d rewizji
pl[1]: pokazano %d z  %d rewizji
pl[2]: pokazano %d z  %d rewizji

en: Clear selection
pl: Wyczyść zaznaczenie

en: Compare fork with %s
pl: porównaj gałęzie %s

en: There are no changes yet
pl: Nie ma jeszcze zmian

en: Removed
pl: Usunięto

en: Changed
pl: Zmiana

en: Added
pl: Dodana

en: Affected %s files
pl: Zarażone pliki %s

en: Bookmark %s
pl: Zakładki %s

en: Tag %s
pl: Tagi %s

en: Branch %s
pl: Gałęzie %s

en: %s Changeset
pl: %s Grupy zmian

en: Changeset status
pl: Status grupy zmian

en: Raw diff
pl: Raw różnic

en: Patch diff
pl: Poprawka różnic

en: Download diff
pl: Pobierz różnice

en: %s file changed | %s files changed
pl[0]: %s plik został zmieniony
pl[1]: %s pliki zostały zmienione
pl[2]: %s plików zostało zmienionych

en: %s file changed with %s insertions and %s deletions | %s files changed with %s insertions and %s deletions
pl[0]: %s plik został zmieniony z %s inercjami i %s usunięciami
pl[1]: %s plików zostało zmienionych z %s inercjami i %s usunięciami
pl[2]: %s plików zostało zmienionych z %s inercjami i %s usunięciami

en: Vote for pull request status
pl: Zagłosuj na żądanie na grupę zmian

en: Comment
pl: Komentarz

en: You need to be logged in to comment.
pl: Musisz być zalogowany żeby komentarz.

en: Login now
pl: Zaloguj się teraz

en: Hide
pl: Ukryj

en: %d comment | %d comments
pl[0]: %d komentarz
pl[1]: %d komentarzy
pl[2]: %d komentarzy

en: %s Changesets
pl: %s Zestawienie zmian

en: Changeset status: %s
pl: Status grupy zmian: %s

en: Files affected
pl: Pliki naruszone

en: Show full diff for this file
pl: Pokaż pełną edycję tego pliku

en: Show full side-by-side diff for this file
pl: Pokaż pełną listę zmian i różnic obok siebie

en: Show inline comments
pl: Pokaż online komentarz

en: No changesets
pl: Brak zestawienia zmian

en: %s Compare
pl: %s Porównaj

en: Showing %s commit | Showing %s commits
pl[0]: Pokaż %s komentarz
pl[1]: Pokaż %s komentarze
pl[2]: Pokaż %s komentarze

en: Show full diff
pl: Pokaż pełną historię

en: Public repository
pl: Publiczne repozytorium

en: No changesets yet
pl: Nie ma jeszcze zestawienia zmian

en: Subscribe to %s rss feed
pl: Subskrybuj %s kanał rss

en: Subscribe to %s atom feed
pl: Subskrybuj %s kanał atom

en: Hello %s
pl: Witaj %s

en: %s File side-by-side diff
pl: Pliki z listą zmian i różnic: %s

en: File diff
pl: Pliki różnic

en: %s File Diff
pl: %s Pliki różnic

en: %s Files
pl: Pliki %s

en: %s Files Add
pl: Pliki %s

en: Location
pl: Położenie

en: or
pl: lub

en: Loading file list...
pl: Wczytywanie listy plików...

en: Size
pl: Rozmiar

en: Last Revision
pl: Rewizja

en: %s Files Delete
pl: %s Usuń Plik

en: Delete file
pl: Usuń plik

en: Edit file
pl: Edytuj plik

en: Source
pl: Źródło

en: %s author | %s authors
pl[0]: %s autor
pl[1]: %s autorzy
pl[2]: %s autorzy

en: Show Source
pl: Pokaż źródło

en: Editing binary files not allowed
pl: Edycja plików binarnych jest zabroniona

en: Editing files allowed only when on branch head revision
pl: Edycja plików dozwolona tylko wtedy, gdy rewizja jest w trakcie rewizji głównej gałęzi

en: Binary file (%s)
pl: Plik binarny (%s)

en: annotation
pl: adnotacja

en: Go Back
pl: Wróć

en: No files at given path
pl: Brak plików w danej ścieżce

en: %s Followers
pl: Obserwatorzy %s

en: Followers
pl: Obserwuje

en: Started following -
pl: Rozpoczęto obserwację -

en: Fork name
pl: Nazwa rozgałęzienia

en: Private
pl: Prywatny

en: Copy permissions
pl: Skopiuj uprawnienia

en: Copy permissions from forked repository
pl: Skopiuj zezwolenia z rozwidlenia repozytorium

en: Update after clone
pl: Aktualizuj po klonowaniu

en: Checkout source after making a clone
pl: Sprawdź źródło po wykonaniu klonowania

en: %s Forks
pl: Gałąź %s

en: Forks
pl: Gałęzie

en: Forked
pl: Rozgałęziony

en: There are no forks yet
pl: Nie ma jeszcze gałęzi

en: ATOM journal feed
pl: Dziennik kanału ATOM

en: RSS journal feed
pl: Dziennik kanału RSS

en: My Repositories
pl: Moje Repozytoria

en: No entries yet
pl: Brak wpisów jeszcze

en: ATOM public journal feed
pl: Publiczny dziennik kanału ATOM

en: RSS public journal feed
pl: Publiczny dziennik kanału RSS

en: Title
pl: Tytuł

en: Write a short description on this pull request
pl: Napisz krótki opis tego tego połączenia gałęzi

en: Changeset flow
pl: Przepływ zestawienia zmian

en: Origin repository
pl: Repozytorium git

en: Revision
pl: Rewizja

en: Destination repository
pl: Repozytorium docelowe

en: Age
pl: Ostatnia zmiana

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Confirm to delete this pull request
pl: Potwierdź usunięcie połączenia gałęzi

en: Pull changes
pl: Pobierz zmiany

en: %s Pull Requests
pl: %s Moje prośby połączenia gałęzi

en: Search term
pl: Szukana fraza

en: Search in
pl: Szukaj w

en: File contents
pl: Zawartość pliku

en: Commit messages
pl: Komunikaty

en: File names
pl: Nazwy plików

en: Permission denied
pl: Brak uprawnień

en: %s Statistics
pl: %s Statystyki

en: %s ATOM feed
pl: %s ATOM

en: %s RSS feed
pl: %s RSS

en: Enable
pl: Włącz

en: Stats gathered:
pl: Statystyki zebrane:

en: files
pl: pliki

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: commits
pl: komunikaty

en: files added
pl: pliki dodane

en: files changed
pl: pliki zmienione

en: files removed
pl: pliki usunięte

en: commit
pl: komunikaty

en: file added
pl: plik dodany

en: file changed
pl: plik zmieniony

en: file removed
pl: plik usunięty

en: %s Summary
pl: Podsumowanie %s

en: Repository locked by %s
pl: Repozytorium zablokowane przez %s

en: Repository unlocked
pl: Repozytorium odblokowane

en: Fork of
pl: Gałąź z

en: Clone from
pl: Klonuj z

en: Show by ID
pl: Pokaż ID

en: Show by Name
pl: Pokaż nazwę

en: Trending files
pl: Statystyki

en: Download
pl: Pobierz

en: There are no downloads yet
pl: Nie pobrano jeszcze plików

en: Downloads are disabled for this repository
pl: Pliki do pobrania są zostały wyłączone dla tego repozytorium

en: Download as zip
pl: Pobierz jako zip

en: Check this to download archive with subrepos
pl: Zaznacz tu żeby pobrać archiwum z subrepozytorium

en: Feed
pl: Kanał RSS

en: Add or upload files directly via Kallithea
pl: Dodaj lub prześlij pliki bezpośrednio przez stronę

en: Existing repository?
pl: Istniejące repozytorium?

en: Download %s as %s
pl: Pobierz %s jak %s
