RhodeCode - en to pl translation catalogue (937 entries)

en:  and %s more
pl: i %s więcej

en: %(user)s commented on changeset at %(when)s
pl: %(user)s skomentował zatwierdzenie %(when)s

en: %(user)s commented on pull request at %(when)s
pl: %(user)s skomentował nowe połączenie gałęzi w %(when)s

en: %(user)s mentioned you at %(when)s
pl: %(user)s wspomniał o Tobie w %(when)s

en: %(user)s opened new pull request at %(when)s
pl: %(user)s otworzył nowe połączenie gałęzi w %(when)s

en: %(user)s registered in RhodeCode at %(when)s
pl: %(user)s zarejestrował na stronie w %(when)s

en: %(user)s sent message at %(when)s
pl: %(user)s wysłał wiadomość do %(when)s

en: %(user)s wants you to review pull request #%(pr_id)s: %(pr_title)s
pl: %(user)s chce żeby przejrzeć nowe gałęzie #%(pr_id)s: %(pr_title)s

en: %d comment | %d comments
pl[0]: %d komentarz
pl[1]: %d komentarzy
pl[2]: %d komentarzy

en: %d day | %d days
pl[0]: %d dzień
pl[1]: %d dni
pl[2]: %d dni

en: %d hour | %d hours
pl[0]: %d godzina
pl[1]: %d godziny
pl[2]: %d godzin

en: %d minute | %d minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minuty
pl[2]: %d minut

en: %d month | %d months
pl[0]: %d miesiąc
pl[1]: %d miesięcy
pl[2]: %d miesięcy

en: %d reviewer | %d reviewers
pl[0]: %d recenzent
pl[1]: %d recenzenci
pl[2]: %d recenzentów

en: %d second | %d seconds
pl[0]: %d sekunda
pl[1]: %d sekund
pl[2]: %d sekund

en: %d year | %d years
pl[0]: %d rok
pl[1]: %d lata
pl[2]: %d lat

en: %s %s feed
pl: %s %s zasilać

en: %s ATOM feed
pl: %s ATOM

en: %s Bookmarks
pl: %s Zakładki

en: %s Branches
pl: %s Gałęzie

en: %s Changelog
pl: %s Dziennik zmian

en: %s Changeset
pl: %s Grupy zmian

en: %s Changesets
pl: %s Zestawienie zmian

en: %s Compare
pl: %s Porównaj

en: %s File Diff
pl: %s Pliki różnic

en: %s Files
pl: Pliki %s

en: %s Files Add
pl: Pliki %s

en: %s Files Edit
pl: Pliki %s

en: %s Followers
pl: Obserwatorzy %s

en: %s Fork
pl: Gałęzi %s

en: %s Forks
pl: Gałęzi %s

en: %s Group Dashboard
pl: %s Grupa

en: %s Pull Request #%s
pl: %s Połączonych gałęzi #%s

en: %s Pull Requests
pl: %s Moje prośby połączenia gałęzi

en: %s RSS feed
pl: %s RSS

en: %s Summary
pl: Podsumowanie %s

en: %s Tags
pl: Etykiety pliku %s

en: %s ago
pl: %s temu

en: %s and %s ago
pl: %s i %s temu

en: %s author | %s authors
pl[0]: %s autor
pl[1]: %s autorzy
pl[2]: %s autorzy

en: %s commented on a %s changeset.
pl: %s komentarzy %s zestawów zmian.

en: %s commented on pull request "%s"
pl: %s skomentował nowe połączenie gałęzi "%s"

en: %s committed on %s
pl: %s zakomitowal w %s

en: %s entry | %s entries
pl[0]: %s wejście
pl[1]: %s wejść
pl[2]: %s wejść

en: %s file changed | %s files changed
pl[0]: %s plik został zmieniony
pl[1]: %s pliki zostały zmienione
pl[2]: %s plików zostało zmienionych

en: %s file changed with %s insertions and %s deletions | %s files changed with %s insertions and %s deletions
pl[0]: %s plik został zmieniony z %s inercjami i %s usunięciami
pl[1]: %s plików zostało zmienionych z %s inercjami i %s usunięciami
pl[2]: %s plików zostało zmienionych z %s inercjami i %s usunięciami

en: %s line context
pl: %s linia w kontekście

en: %s more
pl: %s więcej

en: %s opened a pull request for repository %s and wants you to review changes.
pl: %s zgłosił wniosek połączenia w repozytorium %s i chce żeby sprawdzić zmiany.

en: %s repository is not mapped to db perhaps it was created or renamed from the filesystem please run the application again in order to rescan repositories
pl: %s repozytorium nie jest mapowane do db może zostało utworzone lub zmienione z systemie plików proszę uruchomić aplikację ponownie, aby ponownie przeskanować repozytoria

en: (%d inline) | (%d inline)
pl[0]: (%d linii)
pl[1]: (%d linii)
pl[2]: (%d linii)

en: --REMOVE FORK--
pl: --USUŃ ROZGAŁĘZIENIE--

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: ALLOW
pl: POZWÓL

en: API key
pl: Klucz API

en: ATOM feed
pl: Kanał ATOM

en: ATOM journal feed
pl: Dziennik kanału ATOM

en: ATOM public journal feed
pl: Publiczny dziennik kanału ATOM

en: Account
pl: Konto

en: Action
pl: Działanie

en: Active
pl: Aktywny

en: Add
pl: Dodaj

en: Add all elements
pl: Dodaj wszystkie elementy

en: Add another comment
pl: Dodaj kolejny komentarz

en: Add another member
pl: Dodaj kolejnego użytkownika

en: Add child group
pl: Dodaj dzieci grup

en: Add file
pl: Dodaj plik

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Add new
pl: Dodaj nowe

en: Add new file
pl: Dodaj nowy plik

en: Add new repository group
pl: Dodaj nową grupę repozytorium

en: Add new user
pl: Dodaj nowego użytkownika

en: Add new user group
pl: Dodaj nową grupę użytkowników

en: Add or remove reviewer to this pull request.
pl: Pokarz wszystkie zmiany

en: Add or upload files directly via RhodeCode
pl: Dodaj lub prześlij pliki bezpośrednio przez stronę

en: Add repository
pl: Dodaj repozytorium

en: Add repository group
pl: Repozytorium grupy

en: Add reviewer to this pull request.
pl: Pokarz wszystkie zmiany

en: Add to public journal
pl: Dodaj do dziennika publicznego

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Add user group
pl: Dodaj grupę użytkowników

en: Added
pl: Dodana

en: Added email %s to user
pl: Dodano e-mail %s do użytkownika

en: Added file via RhodeCode
pl: Dodano %s poprzez RhodeCode

en: Added ip %s to user
pl: Dodano e-mail %s do użytkownika

en: Added new hook
pl: Dodano nowy hook

en: Admin
pl: Administracja

en: Admin journal
pl: Dziennik administratora

en: Advanced settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Advanced setup
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Affected %s files
pl: Zarażone pliki %s

en: Age
pl: Ostatnia zmiana

en: All
pl: Wszystkie

en: All Branches
pl: Wszystkie gałęzie

en: All IP addresses are allowed
pl: Wszystkie adresy IP są dozwolone

en: All actions made on this repository will be accessible to everyone in public journal
pl: Wszystkie działania wykonywane na tym repozytorium będą dostępne dla wszystkich w dzienniku publicznym

en: All default permissions on each repository group will be reset to chosen permission, note that all custom default permission on repository groups will be lost
pl: Wszystkie uprawnienia domyślne każdego repozytorium zostaną przywrócone. Wybrane uprawnienie zostaną skasowane. Pamiętaj, że wszystkie niestandardowe uprawnienia w repozytoriach zostaną utracone.

en: All default permissions on each repository will be reset to chosen permission, note that all custom default permission on repositories will be lost
pl: Wszystkie uprawnienia domyślne każdego repozytorium zostaną przywrócone. Wybrane uprawnienie zostaną skasowane. Pamiętaj, że wszystkie niestandardowe uprawnienia w repozytoriach zostaną utracone.

en: All default permissions on each user group will be reset to chosen permission, note that all custom default permission on repository groups will be lost
pl: Wszystkie Uprawnienia domyślne każdej grupy użytkowników zostaną przywrócone do wybranego zezwolenia, trzeba pamiętać, że wszystkie niestandardowe uprawnienia domyślne dla grup repozytorium zostaną utracone

en: All public gists
pl: Wszystkie publiczne git

en: Allowed IP addresses
pl: Adresy e-mail

en: Allowed with automatic account activation
pl: Dozwolona z automatyczną aktywacją konta

en: Allowed with manual account activation
pl: Dozwolona z ręczną aktywacją konta

en: Allows storing additional customized fields per repository.
pl: Umożliwia przechowywanie dodatkowych niestandardowych pól w repozytorium.

en: An error occurred during cache invalidation
pl: Wystąpił błąd podczas unieważniania cache

en: An error occurred during creation of field
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika %s

en: An error occurred during deletion of %s
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania %s

en: An error occurred during deletion of repository stats
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania z repozytorium statystyk

en: An error occurred during deletion of user
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania użytkownika

en: An error occurred during deletion of user group
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania grupy użytkowników

en: An error occurred during email saving
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania e-maila

en: An error occurred during ip saving
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania e-maila

en: An error occurred during permissions saving
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania uprawnień

en: An error occurred during pull from remote location
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania z lokalizacji zdalnej

en: An error occurred during removal of field
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania e-maila

en: An error occurred during repository forking %s
pl: Wystąpił błąd podczas rozgałęzienia %s repozytorium

en: An error occurred during revoking of permission
pl: Wystąpił błąd podczas cofania zezwolenia

en: An error occurred during setting this repository in public journal
pl: Wystąpił błąd podczas ustawiania tego repozytorium w dzienniku publicznym

en: An error occurred during this operation
pl: Wystąpił błąd podczas tej operacji

en: An error occurred during this search operation
pl: Wystąpił błąd podczas wyszukiwania tej operacji

en: An error occurred during unlocking
pl: Wystąpił błąd podczas odblokowywania

en: Ancestor
pl: Przodek

en: Anonymous access
pl: Dostęp anonimowy

en: Approved
pl: Zaakceptowano

en: Attribute mappings
pl: Mapowanie atrybutów

en: Author
pl: Autor

en: Automatic activation of external account
pl: Automatyczna aktywacja nowego konta

en: Available members
pl: Dostępni użytkownicy

en: BASE
pl: PODSTAWA

en: Base DN
pl: Bazowy DN

en: Binary file
pl: Plik binarny

en: Binary file (%s)
pl: Plik binarny (%s)

en: Bookmark %s
pl: Zakładki %s

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Branch
pl: gałąź

en: Branch %s
pl: Gałęzie %s

en: Branches
pl: Gałęzie

en: Build from scratch
pl: buduj od podstaw

en: Built in hooks - read only
pl: Wbudowana w aktualizację - tylko do odczytu

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot assign this group as parent
pl: Nie można przypisać do tej grupy jako rodzic

en: Cannot delete %s it still contains attached forks
pl: Nie można usunąć %s nadal zawiera załączniki rozgałęzienia

en: Cannot revoke permission for yourself as admin
pl: Nie można cofnąć zezwolenia dla admina jako admin

en: Certificate Checks
pl: Kontrola certyfikatów

en: Change owner of this repository.
pl: Zmiana właściciela tego repozytorium.

en: Change status
pl: Zmień status

en: Change your avatar at
pl: Zmiana awataru na

en: Changed
pl: Zmiana

en: Changelog
pl: Dziennik zmian

en: Changes on %s repository
pl: Zmiany w %s repozytorium

en: Changeset
pl: Grupy zmian

en: Changeset flow
pl: Przepływ zestawienia zmian

en: Changeset not found
pl: Nie znaleziono changeset

en: Changeset status
pl: Status grupy zmian

en: Changeset was too big and was cut off, use diff menu to display this diff
pl: Lista zmian była zbyt duża i została obcięta, użyj menu porównań żeby wyświetlić różnice

en: Changeset was too big and was cut off...
pl: Lista zmian była zbyt duża i została ucięta...

en: Changesets
pl: Różnice

en: Changing status on a changeset associated with a closed pull request is not allowed
pl: Zmiana statusu na grupy zmian powiązania łączy zamkniętego wniosku jest niedozwolona

en: Check this to download archive with subrepos
pl: Zaznacz tu żeby pobrać archiwum z subrepozytorium

en: Checkout source after making a clone
pl: Sprawdź źródło po wykonaniu klonowania

en: Chosen group members
pl: Wybrane grupy użytkowników

en: Clear selection
pl: Wyczyść zaznaczenie

en: Click here to add new file
pl: Kliknij tutaj, by dodać nowy plik

en: Click to open associated pull request #%s
pl: Kliknij żeby otworzyć prośbę o połączenie gałęzi #%s

en: Click to sort ascending
pl: Kliknij, aby posortować rosnąco

en: Click to sort descending
pl: Kliknij, aby posortować malejąco

en: Click to unlock. You must restart RhodeCode in order to make this setting take effect.
pl: Kliknij, aby odblokować. Musisz ponownie uruchomić RhodeCode żeby wprowadzić to ustawienie w życie.

en: Clone from
pl: Klonuj z

en: Clone uri
pl: Klonowane uri

en: Clone url
pl: Url klonowania

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Closing pull request on other statuses than rejected or approved forbidden
pl: Zamknij wszystkie wnioski połączenia gałęzi innych stanów niż odrzucony, zatwierdzony lub zabroniony

en: Closing with
pl: Zamykanie

en: Collapse diff
pl: Pliki różnic

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comment and close
pl: Skomentuj i zamknij

en: Comment on pull request #%s
pl: Komentarz połączenia gałęzi %s

en: Comment preview
pl: Podgląd komentarza

en: Commenting on line {1}.
pl: Komentując linię {1}.

en: Comments
pl: Komentarze

en: Comments parsed using %s syntax with %s support.
pl: Komentarze analizowane za pomocą %s składni od %s wsparcia.

en: Commit activity by day / author
pl: komunikaty aktywne w ciągu dnia / autor

en: Commit changes
pl: Zatwierdź zmiany

en: Commit message
pl: Komentarz

en: Commit messages
pl: Komunikaty

en: Compare
pl: Porównaj

en: Compare bookmarks
pl: Porównaj zakładki

en: Compare branches
pl: porównaj gałęzie

en: Compare fork
pl: Porównaj rozwidlenie

en: Compare fork with %s
pl: porównaj gałęzie %s

en: Compare fork with parent
pl: porównaj gałąź w rodzicem

en: Compare revisions
pl: Porównaj wersje

en: Compare tags
pl: Porównaj tagi

en: Compare view
pl: Wyświetl porównanie

en: Confirm to delete this email: %s
pl: Potwierdź, aby usunąć ten e-mail: %s

en: Confirm to delete this field: %s
pl: Potwierdź, aby usunąć ten e-mail: %s

en: Confirm to delete this gist
pl: Potwierdź usunięcie git

en: Confirm to delete this group: %s with %s repository | Confirm to delete this group: %s with %s repositories
pl[0]: Potwierdź żeby usunąć grupę %s wraz z %s repozytorium
pl[1]: Potwierdź żeby usunąć grupę %s wraz z %s repozytoriami
pl[2]: Potwierdź żeby usunąć grupę %s wraz z %s repozytoriami

en: Confirm to delete this ip: %s
pl: Potwierdź, aby usunąć ten e-mail: %s

en: Confirm to delete this pull request
pl: Potwierdź usunięcie połączenia gałęzi

en: Confirm to delete this repository
pl: Potwierdź, aby usunąć repozytorium

en: Confirm to delete this repository: %s
pl: Potwierdź usunięcie repozytorium: %s

en: Confirm to delete this user group: %s
pl: Potwierdź usunięcie grupy użytkowników: %s

en: Confirm to delete this user: %s
pl: Potwierdź usunięcie tego użytkownika: %s

en: Confirm to invalidate repository cache
pl: Potwierdź unieważnienie pamięci podręcznej repozytorium

en: Confirm to lock repository
pl: Potwierdź blokowanie repozytorium

en: Confirm to pull changes from remote side
pl: Potwierdź pull z zdalnej strony

en: Confirm to remove current statistics
pl: Potwierdź usunięcie aktualnych statystyk

en: Confirm to unlock repository
pl: Potwierdź odblokowanie repozytorium

en: Connection security
pl: Zabezpieczenie połączenia

en: Connection settings
pl: Ustawienia połączeń

en: Contact
pl: Kontakt

en: Copy permissions
pl: Skopiuj uprawnienia

en: Copy permissions from forked repository
pl: Skopiuj zezwolenia z rozwidlenia repozytorium

en: Create Pull Request
pl: Stwórz nowe żądanie połączenia gałęzi

en: Create new file
pl: Utwórz nowy plik

en: Create new gist
pl: Utwórz nowe git

en: Create new pull request
pl: Stwórz nowe żądanie połączenia gałęzi

en: Create private gist
pl: Utwórz prywatne git

en: Create public gist
pl: Utwórz publiczne git

en: Create repositories
pl: Utwórz repozytorium

en: Create user groups
pl: Tworzenie grup użytkowników

en: Created
pl: Utworzono

en: Created on
pl: Utworzono

en: Created repository %s
pl: Utworzone repozytorium %s

en: Created repository %s from %s
pl: utworzone repozytorium %s z %s

en: Created repository group %s
pl: Utworzono grupę repo %s

en: Created tag: %s
pl: Utworzony tag: %s

en: Created user %s
pl: Utworzono użytkownika %s

en: Created user group %s
pl: Utworzono grupę użytkowników %s

en: Current IP
pl: Obecny IP

en: Custom hooks
pl: Niestandardowa aktualizacja

en: DEMAND
pl: ZAPYTANIE

en: Dashboard
pl: Repozytorium

en: Dashboard items
pl: Pozycja panelu

en: Data error.
pl: Błąd danych.

en: Date
pl: Data

en: Default User Permissions
pl: Domyślne uprawnienia

en: Default permissions
pl: Domyślne uprawnienia

en: Default permissions updated successfully
pl: Domyślne uprawnienia zaktualizowane pomyślnie

en: Default revision for files page, downloads, whoosh and readme
pl: Wersja domyślna dla plików stronicowania, pobierania plików, readme

en: Default settings updated successfully
pl: Domyślne ustawienia zostały pomyślnie zaktualizowane

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete forks
pl: Usuń rozwidlenie

en: Deleted %s forks
pl: Usunięte repozytorium %s

en: Deleted branch: %s
pl: Usunięta gałąź: %s

en: Deleted gist %s
pl: Usuń git %s

en: Deleted repository %s
pl: Usunięte repozytorium %s

en: Description
pl: Opis

en: Destination repository
pl: Repozytorium docelowe

en: Destroy old data
pl: Zniszcz stare dane

en: Detach forks
pl: Ustaw jako rozwidlenie

en: Detached %s forks
pl: Oderwane rozgałęzienie %s

en: Detailed compare view
pl: Szczegółowe porównanie widoku

en: Diff to revision
pl: Różnice do rewizji

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Don't have an account ?
pl: Nie masz konta?

en: Download
pl: Pobierz

en: Download %s as %s
pl: Pobierz %s jak %s

en: Download as raw
pl: Pobierz jako raw

en: Download as zip
pl: Pobierz jako zip

en: Download diff
pl: Pobierz różnice

en: Downloads are disabled for this repository
pl: Pliki do pobrania są zostały wyłączone dla tego repozytorium

en: Downloads disabled
pl: Pobieranie wyłączone

en: E-mail Attribute
pl: Atrybut E-maila

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit %s
pl: Edycja %s

en: Edit Permission
pl: Edycja Uprawnień

en: Edit file
pl: Edytuj plik

en: Edit group
pl: Edytuj grupę

en: Edit on branch:%s
pl: Usunięta gałąź: %s

en: Edit on branch:?
pl: Usunięta gałąź: %s

en: Edit repository
pl: Edytuj repozytorium

en: Edit repository group
pl: Edytuj grupy repozytorium

en: Edit repository group %s
pl: Edytuj grupę repozytorium %s

en: Edit user
pl: Edytuj użytkownika

en: Edit user group
pl: Edytuj grupę użytkowników

en: Edited file %s via RhodeCode
pl: Edytowanie %s w RhodeCode

en: Editing file
pl: Edycja pliku

en: Editing files allowed only when on branch head revision
pl: Edycja plików dozwolona tylko wtedy, gdy rewizja jest w trakcie rewizji głównej gałęzi

en: Email
pl: E-mail

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Email addresses
pl: Adresy e-mail

en: Email task created
pl: E-mail został wysłany

en: Email to
pl: E-mail do

en: Empty repository
pl: Puste repozytorium

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable LDAP
pl: Włącz LDAP

en: Enable download menu on summary page.
pl: Włącz menu pobierania na stronie podsumowania.

en: Enable downloads
pl: Włącz pobieranie

en: Enable hgsubversion extension
pl: Rozszerzenia hgsubversion

en: Enable largefiles extension
pl: Rozszerzenia dużych pliów

en: Enable lock-by-pulling on group. This option will be applied to all other groups and repositories inside
pl: Włącz blokowanie pobierania przez grupy. Opcja ta będzie stosowana do wszystkich innych grup i repozytoriów wewnątrz

en: Enable lock-by-pulling on repository.
pl: Włącz blokowanie pobierania w repozytorium.

en: Enable locking
pl: Włącz blokowanie

en: Enable statistics
pl: Włącz statystyki

en: Enable statistics window on summary page.
pl: Włącz okno statystyk na stronie podsumowania.

en: Enabled
pl: Włączone

en: Enter %(min)i characters or more
pl: Wpisz %(min)i lub więcej znaków

en: Enter a value %(min)i characters long or more
pl: Wprowadź wartość %(min)i znaków lub więcej

en: Enter description of a field
pl: Wprowadź opis pola

en: Enter short label
pl: Wpisz krótką etykietę

en: Error creating pull request
pl: Błąd podczas tworzenia prośby o łączenie gałęzi

en: Error creating repository %s
pl: utworzone repozytorium %s

en: Error occurred during commit
pl: Wystąpił błąd w trakcie zatwierdzania

en: Error occurred during creation of repository group %s
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia grupy repo %s

en: Error occurred during creation of user %s
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika %s

en: Error occurred during creation of user group %s
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia grupy użytkowników %s

en: Error occurred during deletion of repository group %s
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania z repozytorium grupy %s

en: Error occurred during gist creation
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia git

en: Error occurred during hook creation
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia hooku

en: Error occurred during sending pull request
pl: Wystąpił błąd podczas prośby o połączenie gałęzi

en: Error occurred during update of defaults
pl: wystąpił błąd podczas aktualizacji wartości domyślnych

en: Error occurred during update of ldap settings
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji ustawień ldap

en: Error occurred during update of permissions
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji uprawnień

en: Error occurred during update of repository %s
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji repozytorium %s

en: Error occurred during update of repository group %s
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji grupy repo %s

en: Error occurred during update of user %s
pl: wystąpił błąd podczas aktualizacji użytkownika %s

en: Error occurred during update of user group %s
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji grupy użytkowników %s

en: Error occurred during updating application settings
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji ustawień aplikacji

en: Error occurred during updating visualisation settings
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji ustawień wizualizacji

en: Existing repository?
pl: Istniejące repozytorium?

en: Expand diff
pl: poprawka różnic

en: Expires
pl: Wygasa

en: External auth account activation
pl: Autoryzacja aktywacji zewnętrznego konta

en: Extra fields
pl: Dodatkowe pola

en: Failed to remove hook
pl: Nie udało się usunąć hooka

en: Failed to revoke permission
pl: Nie udało się cofnąć uprawnienia

en: False
pl: Fałsz

en: Feed
pl: Kanał RSS

en: Fetched to rev
pl: Ściągnięte do rev

en: File Name
pl: Nazwa Pliku

en: File contents
pl: Zawartość pliku

en: File diff
pl: Pliki różnic

en: File is too big to display
pl: Plik jest za duży do wyświetlenia

en: File names
pl: Nazwy plików

en: Filename cannot be inside a directory
pl: Nazwa pliku nie może znajdować się w katalogu

en: Files
pl: Pliki

en: Files affected
pl: Pliki naruszone

en: First Name
pl: Imię

en: First Name Attribute
pl: Atrybut Nazwiska

en: Firstname
pl: imię

en: Follow
pl: Obserwuj

en: Follow current branch
pl: Obserwuj aktualną gałąź

en: Followers
pl: Obserwuje

en: Force locking on repository. Works only when anonymous access is disabled
pl: Wymuś blokowanie na repozytorium. Działa tylko wtedy, gdy dostęp anonimowy jest wyłączony

en: Forgot password ?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Forgot your password ?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: Fork
pl: Gałąź

en: Fork have to be the same type as parent
pl: Fork musi być tego samego typu, jak rodzic

en: Fork name
pl: Nazwa rozgałęzienia

en: Fork of
pl: Gałąź z

en: Fork of %s
pl: Nazwa rozgałęzienia %s

en: Fork repositories
pl: Rozwidlenie repozytorium

en: Fork this repository
pl: Gałąź tego repozytorium

en: Forked
pl: Rozgałęziony

en: Forked repository %s as %s
pl: Gałęzi %s w repozytorium %s

en: Forks
pl: Gałęzie

en: From IP
pl: Z IP

en: General
pl: Główne

en: Gist
pl: Git

en: Gist description ...
pl: Opis git ...

en: Gists
pl: Git

en: Git repository
pl: Repozytorium git

en: Global Permissions
pl: Uprawnienia globalne

en: Global application settings
pl: Globalne ustawienia aplikacji

en: Go back
pl: Idź wstecz

en: Google Analytics code
pl: Kod Google Analytics

en: Group
pl: Grupa

en: Group "%(group_name)s" already exists
pl: Nazwa grupy "%(group_name)s" już istnieje

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Group parent
pl: Rodzic gropy

en: HARD
pl: TWARDY

en: HTTP authentication realm
pl: Sfera uwierzytelniania HTTP

en: Hello %s
pl: Witaj %s

en: Hide
pl: Ukryj

en: History
pl: Historia

en: Home
pl: Strona Główna

en: Home page
pl: Strona główna

en: Hooks
pl: Aktualizacja

en: I participate in
pl: Biorę udział w

en: IP %s not allowed
pl: Obserwatorzy %s

en: Icons
pl: Ikony

en: Ignore white space
pl: Ignoruj pokazywanie spacji

en: In case a repository was deleted from filesystem and there are leftovers in the database check this option to scan obsolete data in database and remove it.
pl: W przypadku repozytoriów zostaną usunięte systemy plików i jeśli są pozostałości w bazie danych to ta opcja sprawdzi ją oraz przeskanuje, a następnie usunie je z bazy danych.

en: Index build option
pl: opcja budowania indeksowania

en: Inherit default permissions
pl: Dziedziczą uprawnienia domyślne

en: Invalid characters (non-ascii) in password
pl: Nieprawidłowe znaki (nie-ascii) w haśle

en: Invalid clone url, provide a valid clone http(s)/svn+http(s) url
pl: Nieprawidłowe url klonowania, wstaw prawidłowy url http(s)/svn+http(s)

en: Invalid search query. Try quoting it.
pl: Nieprawidłowe zapytania. Spróbuj zacytować go.

en: Invalid user group name
pl: Niewłaściwa nazwa grupy

en: Invalidate repository cache
pl: Unieważnij pamięć podręczną repozytorium

en: Journal
pl: Dziennik

en: Keep it short and to the point. Use a README file for longer descriptions.
pl: Powinna być krótka i na temat. Użyj pliku README dla dłuższych opisów.

en: Key
pl: Klucz

en: Key name can only consist of letters, underscore, dash or numbers
pl: Klucz nazwy może składać się tylko z liter, podkreślenia, myślnika lub numerów

en: LDAP Filter
pl: Filtr LDAP

en: LDAP Search Scope
pl: Zakres wyszukiwania LDAP

en: LDAP administration
pl: Administracja LDAP

en: LDAP settings updated successfully
pl: Ustawienia LDAP zostały zaktualizowane

en: LDAPS connection
pl: Połączenie LDAP

en: Landing revision
pl: Docelowa rewizja

en: Last Change
pl: Ostatnia akytwność

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Last Name Attribute
pl: Atrybut Imienia

en: Last Revision
pl: Rewizja

en: Last committer
pl: Autor

en: Last login
pl: Ostatnio zalogowany

en: Last modified
pl: Ostatnio modyfikowany

en: Lastname
pl: nazwisko

en: Latest changes
pl: Ostatnia aktywność

en: Lifetime
pl: Czas życia

en: List of cached values
pl: Lista buforowanych wartości

en: Load file history
pl: Załaduj historię pliku

en: Loading ...
pl: Ładuję...

en: Loading file list...
pl: Wczytywanie listy plików...

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: Location
pl: Położenie

en: Location must be relative path and must not contain .. in path
pl: Lokalizacja musi być ścieżką względną i nie może zawierać .. ścieżki

en: Location where repositories are stored. After changing this value a restart, and rescan is required
pl: Miejsce, w którym przechowywane są repozytoria. Po zmianie tej wartości jest wymagany restart i ponowne skanowanie

en: Lock
pl: zablokowane

en: Lock repo
pl: Blokada repo

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Locking
pl: Blokuj

en: Log In
pl: Zaloguj się

en: Log In to %s
pl: Zaloguj się do %s

en: Log Out
pl: Wyloguj się

en: Log user pull commands
pl: Logi poleceń połączenia gałęzi użytkowników

en: Log user push commands
pl: Logi poleceń wysłania zmian użytkowników

en: Login Attribute
pl: Atrybuty logowania

en: Login now
pl: Zaloguj się teraz

en: Login to your account
pl: Zaloguj się do swojego konta

en: Manual activation of external account
pl: Ręczna aktywacja nowego konta

en: Manually invalidate cache for this repository. On first access repository will be cached again
pl: Ręcznie unieważnienie cache dla tego repozytorium. Przy pierwszym dostępie do repozytorium zostanie dodany do bufora ponownie

en: Manually set this repository as a fork of another from the list
pl: Ręczne ustawienie rozwidlenia z listy

en: Mark all read
pl: Oznacz wszystko jako przeczytane

en: Marked repo %s as fork of %s
pl: Oznaczono %s repo jako rozwidlenie %s

en: Members
pl: Użytkownik

en: Mercurial Extensions
pl: Rozszerzenia Mercurial

en: Mercurial repository
pl: Repozytorium mercurial

en: Meta-Tagging
pl: Tagowanie meta

en: Mimetype
pl: Typ MIME

en: My Account
pl: Moje konto

en: My Notifications
pl: Opcje powiadomień

en: My account
pl: Moje konto

en: My permissions
pl: Moje uprawnienia

en: My private gists
pl: Moje prywatne git

en: My public gists
pl: Moje publiczne git

en: My pull requests
pl: Moje prośby połączenia gałęzi

en: My repos
pl: Moje repo

en: NEVER
pl: NIGDY

en: Name
pl: Nazwa

en: New email address
pl: Nowy adres e-mail

en: New field description
pl: Nowy opis pola

en: New field key
pl: Nowe pole klucza

en: New field label
pl: Nowa etykieta pola

en: New gist
pl: Nowe git

en: New ip address
pl: Nowy adres ip

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New password confirmation
pl: Potwierdzenie nowego hasła

en: New pull request
pl: Nowa prośba o połączenie gałęzi

en: New user registration
pl: nowy użytkownik się zarejestrował

en: Next revision
pl: następna wersja

en: No Files
pl: Brak Plików

en: No actions yet
pl: Brak akcji

en: No changes
pl: Bez zmian

en: No changes detected
pl: Nie wykryto zmian

en: No changesets
pl: Brak zestawienia zmian

en: No changesets yet
pl: Nie ma jeszcze zestawienia zmian

en: No children
pl: Brak dzieci

en: No content
pl: Brak treści

en: No data loaded yet
pl: Żadne dane nie zostały załadowane

en: No encryption
pl: Bez szyfrowania

en: No entries yet
pl: Brak wpisów jeszcze

en: No filename
pl: Brak nazwy pliku

en: No files
pl: Brak plików

en: No files at given path
pl: Brak plików w danej ścieżce

en: No matching files
pl: Nie ma plików pasujących

en: No members yet
pl: Nie ma jeszcze żadnego użytkownika

en: No notifications here yet
pl: Brak powiadomień

en: No parents
pl: Brak rewizji

en: No permissions defined yet
pl: Nie ma jeszcze ustawionych uprawnień

en: No records found.
pl: Nie znaleziono rekordów.

en: No repositories found.
pl: Nie znaleziono repozytorium.

en: Non changable ID %s
pl: Brak ID pełnej zmiany %s

en: Non-changeable id
pl: Brak zmiennej id

en: None
pl: Brak

en: Not Reviewed
pl: Brak Korekty

en: Not logged in
pl: Zaloguj się

en: Nothing
pl: Brak

en: Nothing here yet
pl: Nic tu nie ma jeszcze

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Number of items displayed in lightweight dashboard before pagination is shown.
pl: Liczba elementów wyświetlanych w lekkim panelu z podziałem na strony.

en: Number of toplevel repositories
pl: Liczba najwyższego poziomu repozytorium

en: ONELEVEL
pl: JEDEN POZIOM

en: Open new pull request
pl: Otwórz nową prośbę o połączenie gałęzi

en: Open new pull request for selected changesets
pl: Otwórz nową prośbę o połączenie gałęzi w zestawieniu zmian

en: Opened by me
pl: Otwarty przez mnie

en: Optional http[s] url from which repository should be cloned.
pl: Opcjonalnie http[s] url z którego repozytorium powinno być klonowane.

en: Optional select a group to put this repository into.
pl: Opcjonalnie wybierz grupę do wprowadzenia tego repozytorium.

en: Optionaly select a group to put this repository into.
pl: Opcjonalnie wybierz grupę do wprowadzenia tego repozytorium.

en: Options
pl: Opcje

en: Origin repository
pl: Repozytorium git

en: Overwrite existing settings
pl: Nadpisz ustawienia

en: Owner
pl: Właściciel

en: Password
pl: Hasło

en: Password Reset
pl: Łącze resetowania hasła

en: Password confirmation
pl: Potwierdzenie hasła

en: Password reset link
pl: łącze resetowania hasła

en: Password reset link will be send to matching email address
pl: Link do zresetowania hasła zostanie wysłany na adres e-mail

en: Passwords do not match
pl: Hasła różnią się

en: Patch diff
pl: Poprawka różnic

en: Peer branches
pl: gałęzie

en: Permission
pl: Uprawnienia

en: Permission denied
pl: Brak uprawnień

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Permissions administration
pl: Uprawnienia administracji

en: Please enter a login
pl: Wpisz login

en: Please enter a password
pl: Wpisz hasło

en: Please enter a valid IPv4 or IpV6 address
pl: Proszę podać poprawny adres IPv4 lub IPv6

en: Please ignore this email if you did not request a new password .
pl: Proszę zignorować tą wiadomość, jeśli nie poproś o nowe hasło.

en: Prefix
pl: Prefiks

en: Preview
pl: Podgląd

en: Previous revision
pl: poprzednia wersja

en: Private
pl: Prywatny

en: Private Gists for user %s
pl: Prywatne git użytkownika %s

en: Private gist
pl: Prywatne git

en: Private repositories are only visible to people explicitly added as collaborators.
pl: Prywatne repozytoria są widoczne tylko dla osób bezpośrednio dodanych jako współpracownicy.

en: Private repository
pl: Prywatne repozytorium

en: Public
pl: Publiczny

en: Public Gists
pl: Publiczne git

en: Public Gists for user %s
pl: Publiczne git użytkownika %s

en: Public Journal
pl: Dziennik Publiczny

en: Public gist
pl: Publiczne git

en: Public journal
pl: Dziennik publiczny

en: Public repository
pl: Publiczne repozytorium

en: Pull Requests
pl: Połączone gałęzie

en: Pull changes from remote location
pl: Pobierz z zdalnej lokalizacji

en: Pull request #%s
pl: Połączonych gałęzi #%s

en: Pull request #%s opened by %s on %s
pl: Wniosek połączenia gałęzi #%s otwarty %s dnia %s

en: Pull request #%s opened on %s
pl: Wniosek połączenia gałęzi #%s otwarty %s

en: Pull request changed status
pl: Wniosek połączenia zmienił status

en: Pull request requires a title with min. 3 chars
pl: Wniosek połączenia gałęzi wymaga tytułu z min. 3 znakami

en: Pull request reviewers
pl: Recenzje wniosków połączenia gałęzi

en: Pull request status
pl: Żądanie statusu połączenia gałęzi

en: Pull request was closed with status
pl: Wniosek połączenia został zamknięty ze statusem

en: Pull request was reviewed by all reviewers
pl: Połączenie gałęzi zostało zweryfikowane przez wszystkich recenzentów

en: Pull requests
pl: Połączone gałęzie

en: Pulled from remote location
pl: Pobieranie z lokalizacji zdalnej

en: Push new repo
pl: Wyślij zmiany do nowego repo

en: Quick start
pl: Szybki start

en: RSS journal feed
pl: Dziennik kanału RSS

en: RSS public journal feed
pl: Publiczny dziennik kanału RSS

en: Raw diff
pl: Raw różnic

en: Re-enter password
pl: Ponownie wprowadź hasło

en: Read
pl: Odczyt

en: Readme file from revision %s
pl: Plik Readme z wersji %s

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Refs
pl: Gałąź/Etykieta

en: Register disabled
pl: Rejestracja wyłączona

en: Register new user with RhodeCode with auto activation
pl: Rejestracja nowego użytkownika na stronie z automatyczną aktywacją

en: Register new user with RhodeCode with manual activation
pl: Rejestracja nowego użytkownika na stronie z ręczną aktywacją

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Registration disabled
pl: Rejestracja wyłączona

en: Reindex
pl: Indeksuj ponownie

en: Rejected
pl: Odrzucono

en: Remap and rescan repositories
pl: Mapowanie i skanowanie repozytorów

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Remote
pl: Zdalnie

en: Remote clone
pl: zdalne klonowanie

en: Remove all elements
pl: Usuń wszystkie elementy

en: Remove from public journal
pl: Usuń z dziennika publicznego

en: Remove this repository
pl: Usuń to repozytorium

en: Removed
pl: Usunięto

en: Removed email from user
pl: Usunięto e-mail użytkownikowi

en: Removed ip from user
pl: Usunięto e-mail użytkownikowi

en: Removed repository group %s
pl: Usunięto grupę repo %s

en: Report a bug
pl: Zgłoś błąd

en: Repositories
pl: Repozytoria

en: Repositories Group admin access
pl: Repozytoria Grupy dostęp administratora

en: Repositories Group no access
pl: Grupy repozytoriów brak dostępu

en: Repositories Group read access
pl: Grupy repozytoriów dostęp do odczytu

en: Repositories Group write access
pl: Grupy repozytoriów dostęp do zapisu

en: Repositories administration
pl: Administracja repozytoriami

en: Repositories defaults
pl: Repozytoria domyślne

en: Repositories location
pl: Położenie repozytorium

en: Repositories successfully rescanned added: %s ; removed: %s
pl: Repozytoria z powodzeniem zostały ponownie zeskanowane dodano: %s, usunięto: %s

en: Repository
pl: Repozytorium

en: Repository "%(repo)s" already exists in group "%(group)s"
pl: Repozytorium  "%(repo)s" już istnieje w grupie "%(group)s"

en: Repository %s updated successfully
pl: Repozytorium %s zostało pomyślnie zaktualizowane

en: Repository Group creation disabled
pl: Tworzenie grup repozytoriów wyłączone

en: Repository Group creation enabled
pl: Tworzenie grup repozytoriów włączone

en: Repository Group permissions updated
pl: Aktualizacja uprawnień grup repozytorium

en: Repository Size
pl: Rozmiar Repozytorium

en: Repository admin access
pl: Administracja dostępu do repozytorium

en: Repository creation
pl: Tworzenie repozytorium

en: Repository creation disabled
pl: Repozytorium wyłączone

en: Repository creation enabled
pl: Repozytorium włączone

en: Repository forking
pl: Rozwidlanie repozytorium

en: Repository forking disabled
pl: Rozwidlenie repozytorium wyłączone

en: Repository forking enabled
pl: Rozwidlenie repozytorium włączone

en: Repository group
pl: Repozytorium grupy

en: Repository group admin access
pl: Repozytoria Grupy dostęp administratora

en: Repository group no access
pl: Grupy repozytoriów brak dostępu

en: Repository group read access
pl: Grupy repozytoriów dostęp do odczytu

en: Repository group with name "%(repo)s" already exists
pl: Grupa repozytoriów z nazwą "%(repo)s" już istnieje

en: Repository group write access
pl: Grupy repozytoriów dostęp do zapisu

en: Repository groups
pl: Repozytorium grupy

en: Repository groups administration
pl: Repozytoria grup administracyjnych

en: Repository has been %s
pl: Repozytoriów jest %s

en: Repository is not locked
pl: Repozytorium nie jest zablokowane

en: Repository locked by %s
pl: Repozytorium zablokowane przez %s

en: Repository name %(repo)s is disallowed
pl: Nazwa repozytorium  %(repo)s jest zabroniona

en: Repository named %(repo)s already exists
pl: Repozytorium o nazwie %(repo)s już istnieje

en: Repository no access
pl: Brak dostępu do repozytorium

en: Repository permissions updated
pl: Repozytorium wyłączone

en: Repository read access
pl: Repozytorium do odczytu

en: Repository unlocked
pl: Repozytorium odblokowane

en: Repository with name "%(group_name)s" already exists
pl: Repozytorium o nazwie "%(group_name)s" już istnieje

en: Repository write access
pl: Repozytorium do zapisu

en: Require SSL for vcs operations
pl: Wymagaj ssl dla operacji vcs

en: Requires hgsubversion library installed. Allows cloning from svn remote locations
pl: Wymaga biblioteki hgsubversion zainstalowanej. Umożliwia klonowanie z zdalnych lokalizacji svn

en: Rescan option
pl: ponowne skanowanie opcji

en: Rescan repositories
pl: Skanuj ponownie repozytoria

en: Rescan repositories location for new repositories. Also deletes obsolete if `destroy` flag is checked
pl: Skanowanie ponowne lokalizacji dla nowych repozytoriów. Usuwa również nieaktualne jeśli została zaznaczona flaga `zniszcz` do sprawdzana

en: Reset
pl: Zresetuj

en: Reset current statistics
pl: Zresetuj bieżące statystyki

en: Reset my password
pl: Zresetuj swoje hasło

en: Reset your password to
pl: Resetowanie hasła dla

en: Review status
pl: Nowy status

en: Revision
pl: Rewizja

en: Revisions %(revs)s are already part of pull request or have set status
pl: Rewizja  %(revs)s jest już częścią  nowej gałęzi więc określ jego status

en: RhodeCode Administrator
pl: Administrator Repo

en: RhodeCode will require SSL for pushing or pulling. If SSL is missing it will return HTTP Error 406: Not Acceptable
pl: RhodeCode wymaga SSL do wysłania zmian lub pobierania. Jeśli brakuje SSL zwróci błąd HTTP 406: Not Acceptable

en: START_TLS on LDAP connection
pl: START_TLS dla połączenia LDAP

en: SUBTREE
pl: DRZEWO PODRZĘDNE

en: Save
pl: Zapisz

en: Save changes
pl: Bez zmian

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Search
pl: Szukaj

en: Search file list
pl: Lista szukanych plików

en: Search in
pl: Szukaj w

en: Search in all repositories
pl: Szukaj we wszystkich repozytoriach

en: Search in repositories
pl: Szukaj we wszystkich repozytoriach

en: Search repository
pl: Szukaj w repozytorium: %s

en: Search settings
pl: Ustawienia wyszukiwania

en: Search term
pl: Szukana fraza

en: Search truncated
pl: Szukaj obcięte

en: Select this option to allow repository creation for this user
pl: Wybierz tę opcję, aby umożliwić stworzenie repozytorium dla tego użytkownika

en: Select this option to allow repository forking for this user
pl: Wybierz tę opcję, aby umożliwić rozwidlania repozytorium dla tego użytkownika

en: Select this option to allow user group creation for this user
pl: Wybierz tę opcję, aby umożliwić utworzenie grupy użytkowników dla tego użytkownika

en: Select to inherit permissions from %s settings. With this selected below options does not apply.
pl: Wybierz dziedziczone uprawnienia z %s ustawień. Po wybraniu tej opcji poniżej, nie ma ta opcja zastosowania.

en: Selection link
pl: Wybór linku

en: Send
pl: Wyślij

en: Send pull request
pl: Wyślij prośbę o połączenie gałęzi

en: Server instance: %s
pl: Wystąpienia serwera: %s

en: Set
pl: Ustaw

en: Set as fork of
pl: Ustaw jako rozwidlenie

en: Set or revoke permission to all children of that group, including non-private repositories and other groups
pl: Ustawia lub cofa uprawnienia do wszystkich dzieci z tej grupy, w tym repozytoria oraz innych grup

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings administration
pl: Ustawienia administracji

en: Show
pl: Wyświetl

en: Show Pull Requests
pl: Nowa prośba o połączenie gałęzi

en: Show RhodeCode version
pl: Pokaż wersję RhodeCode

en: Show all combined changesets %s->%s
pl: Pokaż wszystkie zestawienia zmian changesets %s->%s

en: Show annotation
pl: pokaż adnotacje

en: Show as raw
pl: wyświetl jako raw

en: Show at revision
pl: Wskaż zmiany

en: Show by ID
pl: Pokaż ID

en: Show by Name
pl: Pokaż nazwę

en: Show closed pull requests
pl: [zamknięty] wniosek o połączenie gałęzi

en: Show file at initial version in this repo
pl: Pokaż plik w pierwotnej wersji w repo

en: Show file at latest version in this repo
pl: Pokaż plik w najnowszej wersji, w tym repo

en: Show full diff
pl: Pokaż pełną historię

en: Show full diff for this file
pl: Pokaż pełną edycję tego pliku

en: Show full history
pl: Pokaż pełną historię

en: Show inline comments
pl: Pokaż online komentarz

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Show notification
pl: Pokaż powiadomienia

en: Show private repo icon on repositories
pl: Pokazuj w prywatnym repo ikonę w repozytoriach

en: Show public gists
pl: Wyświetl publiczne git

en: Show public repo icon on repositories
pl: Pokazuj w publicznym repo ikonę w repozytoriach

en: Show public/private icons next to repositories names
pl: Pokazuj w publicznych/prywatnych repozytoriach ikony obok nazw

en: Show recent activity
pl: Pokaż ostatnią aktywność

en: Show repository size after push
pl: Pokaż rozmiar repozytorium po wysłaniu zmian

en: Show selected changeset __S
pl: Pokaż wybrane zmiany __S -> __E

en: Show selected changesets __S -> __E
pl: Pokaż wybrane zmiany __S -> __E

en: Show source
pl: Pokaż źródło

en: Show white space
pl: pokazuj spacje

en: Showing %s commit | Showing %s commits
pl[0]: Pokaż %s komentarz
pl[1]: Pokaż %s komentarze
pl[2]: Pokaż %s komentarze

en: Showing a huge diff might take some time and resources
pl: Pokazuje pełną edycję, może zająć to trochę czasu i zasobów

en: Shows or hides displayed version of RhodeCode in the footer
pl: Pokazuje lub ukrywa wyświetlaną wersję RhodeCode w stopce

en: Sign In
pl: Zaloguj się

en: Sign Up
pl: Zarejestruj się

en: Sign Up to
pl: Zarejestruj się do

en: Site branding
pl: Nazwa strony

en: Size
pl: Rozmiar

en: Source
pl: Źródło

en: Special
pl: Specjalne

en: Start following this repository
pl: Zacznij obserwację tego repozytorium

en: Started following -
pl: Rozpoczęto obserwację -

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Statistics are disabled for this repository
pl: Statystyki są wyłączone dla tego repozytorium

en: Stats gathered
pl: statystyki zgromadzone

en: Stats gathered:
pl: Statystyki zebrane:

en: Status change -> %s
pl: Zmiana statusu -> %s

en: Status change on pull request #%s
pl: Wszystkie prośby połączenia gałęzi %s

en: Still not reviewed by
pl: Nie ma jeszcze recenzenta

en: Stop following this repository
pl: Zakończyć obserwację tego repozytorium

en: Stylify recognised metatags:
pl: Stylizacja rozpoznanych meta tagów:

en: Submitting...
pl: Przesyłanie...

en: Subscribe to %s atom feed
pl: Subskrybuj %s kanał atom

en: Subscribe to %s rss feed
pl: Subskrybuj %s kanał rss

en: Successfully committed to %s
pl: Committ wykonany do %s

en: Successfully deleted pull request
pl: Prośba o skasowanie połączenia gałęzi została wykonana prawidłowo

en: Successfully deleted user
pl: Użytkownik został usunięty

en: Successfully deleted user group
pl: Grupa użytkowników została usunięta z powodzeniem

en: Successfully opened new pull request
pl: Prośba o wykonanie połączenia gałęzi została wykonana prawidłowo

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Switch To
pl: Przełącz do

en: Switch repository
pl: Przełącz repozytorium

en: System Info and Packages
pl: Informacje Systemowe i pakiety

en: TRY
pl: WYPRÓBUJ

en: Tag %s
pl: Tagi %s

en: Tags
pl: Etykiety

en: Target group cannot be the same
pl: Grupa docelowa nie może być taka sama

en: Test Email
pl: Test e-maila

en: The LDAP Login attribute of the CN must be specified - this is the name of the attribute that is equivalent to "username"
pl: Atrybut logowania CN do LDAP należy określić, jest to nazwa atrybutu, który jest odpowiednikiem  "username"

en: The changeset status was changed to
pl: Status zestawienia zmian został zmieniony na

en: The network size (bits) must be within the range of 0-32 (not %(bits)r)
pl: Rozmiar sieci (bits) może mieścić się w zakresie od 0-32 (nie %(bits)r)

en: The request could not be understood by the server due to malformed syntax.
pl: Wniosek nie może być rozumiany przez serwer z powodu zniekształconej składni.

en: The resource could not be found
pl: Zasób nie został znaleziony

en: The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.
pl: Serwer napotkał niespodziewany warunek, który uniemożliwia jej spełnienie żądania.

en: There are no bookmarks yet
pl: Nie ma jeszcze zakładek

en: There are no branches yet
pl: Nie ma jeszcze gałęzi

en: There are no changes yet
pl: Nie ma jeszcze zmian

en: There are no changesets yet
pl: Brak zestawienia zmian

en: There are no downloads yet
pl: Nie pobrano jeszcze plików

en: There are no files yet %s
pl: Brak plików %s

en: There are no forks yet
pl: Nie ma jeszcze gałęzi

en: There are no gists yet
pl: Nie ma jeszcze repozytorium git

en: There are no repository groups yet
pl: Nie ma jeszcze grup repozytoriów

en: There are no tags yet
pl: Nie ma jeszcze tagów

en: There are no user groups yet
pl: Nie ma jeszcze grupy użytkowników

en: There is no index to search in. Please run whoosh indexer
pl: Nie ma szukanego indeksu. Proszę uruchomić indeksowanie whoosh

en: This e-mail address is already taken
pl: Ten adres e-mail jest już zajęty

en: This group contains %s repositores and cannot be deleted
pl: Ta grupa zawiera %s repozytorium i nie może być usunięta

en: This group contains %s subgroups and cannot be deleted
pl: Ta grupa zawiera %s repozytorium i nie może być usunięta

en: This is a notification from RhodeCode.
pl: To jest powiadomienie z strony

en: This is not a valid path
pl: To nie jest prawidłowa ścieżka

en: This repository is has been locked by %s on %s
pl: Repozytorium zostało zablokowane przez %s na %s

en: This repository will be renamed in a special way in order to be unaccesible for RhodeCode and VCS systems. If you need to fully delete it from file system please do it manually
pl: To repozytorium zostanie zmienione w sposób szczególny, żeby było niedostępne dla strony i systemów VCS. Jeśli chcesz całkowicie usunąć go z systemu plików prosimy zrobić to ręcznie

en: This username or user group name is not valid
pl: Ta nazwa użytkownika lub grupy użytkowników nie jest prawidłowa

en: Tip
pl: Ostatnia zmiana

en: Title
pl: Tytuł

en: Token mismatch
pl: Niezgodność tokenu

en: Trending files
pl: Statystyki

en: True
pl: Prawda

en: Type
pl: Typ

en: Type of repository to create.
pl: Rodzaj repozytorium do stworzenia.

en: URL
pl: Adres URL

en: Unable to activate ldap. The "python-ldap" library is missing.
pl: Nie można uaktywnić ldap."Python-ldap" brakuje library.

en: Unauthorized access to resource
pl: Nieautoryzowany dostęp do zasobów

en: Under Review
pl: Objęty Przeglądem

en: Unfollow
pl: Nie obserwuj

en: Unknown archive type
pl: Nieznany typ archiwum

en: Unknown revision %s
pl: Nieznana wersja %s

en: Unlock
pl: Odblokowany

en: Unlock locked repo
pl: Odblokuj zablokowane repo

en: Unlocked
pl: Odblokowany

en: Update after clone
pl: Aktualizuj po klonowaniu

en: Update repository after push (hg update)
pl: Aktualizacja repozytorium po wysłaniu zmian (aktualizacja hg)

en: Updated VCS settings
pl: Aktualizacja ustawień VCS

en: Updated application settings
pl: Aktualizacja ustawień aplikacji

en: Updated hooks
pl: Aktualizacja hooku

en: Updated permissions
pl: Aktualizacja uprawnień

en: Updated repository group %s
pl: Zaktualizowano grupę repo %s

en: Updated repository visibility in public journal
pl: Zaktualizowano widoczność stron w publicznym dzienniku

en: Updated user group %s
pl: Zaktualizowano grupę użytkowników %s

en: Updated visualisation settings
pl: Aktualizacja ustawień wizualizacji

en: Upload file
pl: Dodaj plik

en: Use @username inside this text to send notification to this RhodeCode user
pl: Użyj @username wewnątrz tego tekstu, aby wysłać powiadomienie do użytkownika strony

en: Use repository extra fields
pl: Używaj w repozytorium dodatkowych pól

en: User Group creation disabled
pl: Tworzenie grup użytkowników wyłączone

en: User Group creation enabled
pl: Tworzenie grup użytkowników właczone

en: User Group permissions updated
pl: Aktualizacja uprawnień grupy użytkowników

en: User Registration with automatic account activation
pl: Rejestracja użytkownika z automatyczną aktywacją konta

en: User Registration with manual account activation
pl: Rejestracja użytkownika z ręczną aktywacją konta

en: User group
pl: Grupa użytkownika

en: User group "%(usergroup)s" already exists
pl: Nazwa grupy "%(usergroup)s" już istnieje

en: User group admin access
pl: Ta grupa użytkowników ma uprawnienia administratora

en: User group creation
pl: Tworzenie grupy użytkowników

en: User group no access
pl: Ta grupa użytkowników nie ma dostępu

en: User group read access
pl: Dostęp do grupy parametrów użytkownika

en: User group write access
pl: Ta grupa użytkowników ma prawo do zapisu

en: User groups
pl: Grupy użytkowników

en: User groups administration
pl: Użytkownicy grupy administracji

en: User updated successfully
pl: Użytkownik został zaktualizowany

en: UserGroups
pl: Użytkownicy Grupy

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username "%(username)s" already exists
pl: Użytkownik "%(username)s" już istnieje

en: Username "%(username)s" is forbidden
pl: Nazwa użytkownika "%(username)s" jest zabroniona

en: Username %(username)s is not valid
pl: Nazwa użytkownika %(username)s jest nieprawidłowa

en: Username may only contain alphanumeric characters underscores, periods or dashes and must begin with alphanumeric character or underscore
pl: Nazwa użytkownika może zawierać tylko znaki alfanumeryczne, podkreślenia, kropki lub myślniki i muszą zaczynać się znakiem alfanumerycznym lub podkreśleniem

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Users administration
pl: Administracja użytkownikami

en: Using
pl: Używa:

en: VCS settings
pl: VCS ustawienia

en: Value cannot be an empty list
pl: Wartość listy nie może być pusta

en: View
pl: Widok

en: View this user here
pl: Zobacz tego użytkownika tutaj

en: Visualisation settings
pl: Ustawienia wizualizacji

en: Watched
pl: Obserwowane

en: We received a request to create a new password for your account.
pl: Otrzymaliśmy prośbę o utworzenie nowego hasła do twojego konta.

en: Web
pl: www

en: Whoosh indexing
pl: indeksowanie Whoosh

en: Whoosh reindex task scheduled
pl: Zadanie ponownej indeksacji whoosh zostało zaplanowane

en: Write
pl: Zapis

en: Write a short description on this pull request
pl: Napisz krótki opis tego tego połączenia gałęzi

en: You can generate it by clicking following URL
pl: Możesz wygenerować nowe hasło klikając w link URL poniżej:

en: You can only edit files with revision being a valid branch
pl: Można tylko edytować pliki z rewizji obecnej gałęzi

en: You can't Edit this user since it's crucial for entire application
pl: Nie możesz edytować tego użytkownika ponieważ jest kluczowy dla całej aplikacji

en: You can't edit this user
pl: Nie możesz edytować tego użytkownika

en: You can't edit this user since it's crucial for entire application
pl: Nie możesz edytować tego użytkownika ponieważ jest kluczowy dla całej aplikacji

en: You can't remove this user since it's crucial for entire application
pl: Nie możesz usunąć tego użytkownika ponieważ jest kluczowy dla całej aplikacji

en: You don't have permission to view this page
pl: Nie masz uprawnień do przeglądania tej strony

en: You don't have permissions to create a group in this location
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia repozytorium w tej grupie

en: You don't have permissions to create repository in this group
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia repozytorium w tej grupie

en: You have admin right to this group, and can edit it
pl: Jako administrator uprawnienia tej grupy, i możesz je edytować

en: You have successfully registered into RhodeCode
pl: Udało Ci się zarejestrować na stronie

en: You need to be a registered user to perform this action
pl: Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, żeby wykonać to działanie

en: You need to be a signed in to view this page
pl: Musisz być zalogowany, żeby oglądać stronę

en: You need to be logged in to comment.
pl: Musisz być zalogowany żeby komentarz.

en: You will be redirected to %s in %s seconds
pl: Zostaniesz przekierowany do %s za %s sekund

en: Your account is disabled
pl: Twoje konto jest wyłączone

en: Your account must wait for activation by administrator
pl: Twoje konto musi zostać aktywowane przez administratora

en: Your account was updated successfully
pl: Twoje konto zostało pomyślnie zaktualizowane

en: Your account will be activated right after registration
pl: Twoje konto zostanie aktywowane zaraz po rejestracji

en: Your new RhodeCode password:%s
pl: Nowe hasło do strony: %s

en: Your new password
pl: Nowe hasło

en: Your password reset link was sent
pl: Twój link zresetowania hasła został wysłany

en: Your password reset was successful, new password has been sent to your email
pl: Twoje hasło zostało zresetowane, nowe hasło zostanie wysłane na e-mail

en: [Mention]
pl: [Wymieniony]

en: [closed] pull request for
pl: [zamknięty] wniosek o połączenie gałęzi

en: [commented] on pull request for
pl: [komentarz] wniosek o połączenie gałęzi

en: [commented] on revision in repository
pl: [komentarz] do zmiany w repozytorium

en: [committed via RhodeCode] into repository
pl: [synchronizacja przez RhodeCode] z repozytorium

en: [created] repository
pl: [utworzone] repozytorium

en: [created] repository as fork
pl: [utworzone] repozytorium jako rozgałęzienie

en: [created] user
pl: [utworzony] użytkownik

en: [created] user group
pl: [utworzona] grupa użytkowników

en: [delete] repository
pl: [skasowane] repozytorium

en: [deleted] repository
pl: [usunięte] repozytorium

en: [downloaded] archive from repository
pl: [pobierz] archiwum z repozytorium

en: [forked] repository
pl: [rozgałęzione] repozytorium

en: [pulled from remote] into repository
pl: [pobieranie z zdalnego] do repozytorium

en: [pulled] from
pl: [pobrano]

en: [pushed] into
pl: [wysłane zmiany] w

en: [started following] repository
pl: [start następnego] repozytorium

en: [stopped following] repository
pl: [zatrzymany po] repozytorium

en: [updated] repository
pl: [zaktualizowane] repozytorium

en: [updated] user
pl: [zaktualizowany] użytkownik

en: [updated] user group
pl: [zaktualizowana] grupa użytkowników

en: admin
pl: administracja

en: and
pl: i

en: annotation
pl: adnotacja

en: apply to children
pl: dotyczy dzieci

en: cannot create new union repository
pl: [utworzone] repozytorium

en: commit
pl: komunikaty

en: commits
pl: komunikaty

en: compare view
pl: Wyświetl porównanie

en: confirm to show potentially huge diff
pl: potwierdź pokazanie pełnej edycji

en: created
pl: utworzono

en: default
pl: domyślne

en: del
pl: kasuj

en: delete
pl: usuń

en: e-mail "%(email)s" does not exist.
pl: e-mail "%(email)s" nie istnieje.

en: edit
pl: edycja

en: enable
pl: włącz

en: file added
pl: plik dodany

en: file changed
pl: plik zmieniony

en: file removed
pl: plik usunięty

en: files
pl: pliki

en: files added
pl: pliki dodane

en: files changed
pl: pliki zmienione

en: files removed
pl: pliki usunięte

en: filter
pl: filtr

en: forever
pl: na zawsze

en: fork name %s
pl: nazwa rozgałęzienia %s

en: gist
pl: git

en: in %s
pl: w %s

en: in %s and %s
pl: w %s i %s

en: invalid clone url
pl: nieprawidłowe url klonowania

en: invalid password
pl: nieprawidłowe hasło

en: invalid user name
pl: niepoprawna nazwa użytkownika

en: journal
pl: dziennik

en: journal filter...
pl: szybkie wyszukiwanie...

en: just now
pl: przed chwilą

en: latest tip
pl: ostatni tip

en: loading...
pl: wczytywanie...

en: member
pl: użytkownik

en: members
pl: użytkownik

en: merge
pl: połącz

en: mod
pl: modyfikuj

en: never
pl: nigdy

en: new file
pl: nowy plik

en: no permission to create repository in root location
pl: nie masz uprawnień do tworzenia repozytorium w tej grupie

en: none
pl: brak

en: on line %s
pl: widziany %s

en: or
pl: lub

en: owner
pl: właściciel

en: private repository
pl: prywatne repozytorium

en: public journal
pl: Dziennik publiczny

en: quick filter...
pl: szybki filtr...

en: read
pl: odczyt

en: remove
pl: usuń

en: rename
pl: zmień nazwę

en: repositories
pl: repozytoria

en: reviewer
pl: recenzent

en: revisions
pl: rewizja

en: revoke
pl: odwołane

en: save
pl: zapisz

en: showing %d out of %d revision | showing %d out of %d revisions
pl[0]: pokazano %d z rewizji %d
pl[1]: pokazano %d w rewizjach %d
pl[2]: pokazano %d w rewizjach %d

en: this repository has %s fork | this repository has %s forks
pl[0]: to repozytorium ma %s fork
pl[1]: to repozytorium ma %s forki
pl[2]: to repozytorium ma %s forków

en: top level
pl: najwyższy poziom

en: use / to separate directories
pl: Użyj / do oddzielenia katalogów

en: user "%s" still owns %s repositories and cannot be removed. Switch owners or remove those repositories. %s
pl: użytkownik "%s" wciąż posiada repozytoria następujące %s i nie może zostać usunięty. Zmień właściciela lub usuń te repozytoria. %s

en: user group name may only contain alphanumeric characters underscores, periods or dashes and must begin with alphanumeric character
pl: nazwa grupy może zawierać tylko znaki alfanumeryczne, podkreślenia, kropki lub myślniki i musi zaczynać się znakiem alfanumerycznym

en: users
pl: użytkownicy

en: with
pl: używając

en: with subrepos
pl: z subrepozytorium

en: write
pl: zapis
